O szkole

Po latach spędzonych jako nauczyciele języka angielskiego w szkołach językowych doszliśmy do wniosku, że naturalnym krokiem w dalszym rozwoju zawodowym jest stworzenie własnej szkoły językowej na własnych warunkach.

Postawiliśmy sobie za cel stworzenie miejsca jak najbardziej przyjaznego Słuchaczom. Chcemy robić to co umiemy najlepiej, czyli uczyć języka angielskiego i czerpać z tego satysfakcję w miejscu gdzie:

• priorytetem jest Słuchacz i jego potrzeby
  • ważny jest komfort pracy tak ucznia, jak i nauczyciela
  • indywidualizacja nauczania jest faktem, a nie hasłem reklamowym
  • praca odbywa się w małych grupach, co gwarantuje najlepsze efekty nauki
  • przeprowadzane są egzaminy dokumentujące postępy uczniów
  • ścieżka edukacyjna jest przemyślana od początku do końca, od poziomu A1 do C1
  • organizowane są bezpłatne warsztaty i konsultacje
  • panuje przyjazna atmosfera

Świetne wyniki naszych ósmoklasistów kolejny rok z rzędu!

Mamy finalistę i to w 7 klasie :) Well done!

Warsztaty sportowo-językowe 2022

Już w czwartek 26 maja ruszają zapisy na rok 2022/23.

Promocyjna cena i podręczniki gratis!

Nie zwlekaj i zarezerwuj miejsce!

Zapisy na rok szkolny 2022/23

Ucz się czytając newsy ze świata (film)
Muszę przyznać, że 3 lata nauki angielskiego z Panem Kamilem Nowocieniem to był dotychczas najlepszy i najbardziej owocny okres mojej nauki tego języka. Pan Kamil przekazuje wiedzę w przejrzysty sposób, na każde zajęcia jest przygotowany. Urozmaica je m. in. wieloma ciekawostkami, które oprócz tego, że same w sobie niosą wartość merytoryczną, pomagają zapamiętać niektóre słówka czy zwyczaje z krajów anglojęzycznych.
Polecam szczególnie dla osób myślących o certyfikatach. Pan Kamil zna szczegółowo wszystkie rodzaje zadań oraz wytyczne oceniania i potrafi dobrze przygotować do egzaminu CAE, który zdałem bez najmniejszego problemu.
Adam Stec, uczeń w latach 2015-2018, student informatyki na PW

Pan Kamil Nowocień uczył mnie języka angielskiego w latach 2011-2013 i w przeciągu tych dwóch lat nauczyłam więcej niż kiedykolwiek. Zajęcia były prowadzone w sposób bardzo przystępny, przemyślany i przejrzysty. Pracowaliśmy głównie metodą komunikatywną, ale mieliśmy również wplatane elementy CLIL (Content and Language Integrated Learning). Bazowaliśmy na różnorodnych tekstach autentycznych: artykułach, filmach, piosenkach i podcastach, które Pan Kamil umiejętnie dostosowywał do poziomu uczniów. Pan Kamil tworzył ciepłą i zabawną atmosferę, w której uczniowie nie bali się popełniać błędów, a jednocześnie dostawali rzeczową i konkretną informację zwrotną – nad czym trzeba popracować, ale także wskazywał pozytywne aspekty pracy uczniów. Miałam ogromne szczęście natrafić na Pana Kamila w swojej edukacji, ponieważ swoim profesjonalizmem, humorem i ogromną wiedzą zachęcił mnie do studiowania anglistyki oraz do dalszego rozwoju zawodowego.

Dorota Osińska, filolog angielski, nauczyciel,tłumacz, literaturoznawca, absolwentka II LO w Siedlcach (2010-2013) i Uniwersytetu Warszawskiego (2013-2018).

W wieku 9 lat przyjechałam do Irlandii, byłam zagubiona, bez języka angielskiego, bez przyjaciół. Kamila Łyszczak była przyjaciółką mojej mamy i sama zaoferowała się, aby mi pomóc. To Ona pokazała mi podstawy języka angielskiego, codziennie przedstawiała mi różne sposoby nauki tego języka. Rysowałyśmy, bawiłyśmy się i pisałyśmy po angielsku. Metody Kamili przynosiły niesamowity efekt, jej poświęcenie, cierpliwość, uśmiech i wiedza działały cuda. Po kilku miesiącach uczęszczania na lekcje Pani Kamili robiłam niesamowite postępy w szkole. To dzięki niej zdałam maturę (Leaving Cert) na najwyższych ocenach a studia inżynierii mechanicznej skończyłam na początku maja 2019 z bardzo wysokim końcowym wynikiem. Kamilo Łyszczak, to Ty pokazałaś mi efektywny sposób nauki języka angielskiego i dzięki Tobie odważyłam się nim porozumiewać. Będę Ci za to wdzięczna na zawsze.

Wiktoria Bartkowiak, University of Limerick, Irlandia

Po tym jak zapisałem się do grupy Pana Kamila tempo i jakość mojej edukacji dramatycznie wzrosły. Mogę powiedzieć że jemu zawdzięczam fakt, że moje zdolności komunikacji po angielsku pozwoliły mi wyjechać na studia do Anglii. Mam sporo doświadczenia z innymi szkołami/korepetytorami w Polsce i za granicą, i do dzisiaj Pana Kamila polecam najgoręcej.

Jakub Śliwiński, uczeń w latach 2010-2012, absolwent I LO w Siedlcach i Oxford University, doktorant na ETH Zürich

Pani Kamila uczyła mnie przez okres gimnazjum i przygotowywała mnie do matury rozszerzonej. Potrafiła przekazać wiedzę w przejrzysty sposób, wyjaśnić niejasne aspekty gramatyczne i uwierzyć we własne możliwości językowe. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, bo Pani Kamila ma świetne podejście do młodzieży. Zajęcia z Panią Kamilą to najlepszy wybór.

Grzegorz Tomaszewski, student ekonomii SGGW